Dolce Vita Homes Bonaire
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Op 25-minuten loopafstand tot het Ezeldomein van Bonaire, dit comfortabele Dolce Vita Homes Bonaire Kralendijk hotel biedt 6 kamers.
Het hotel heeft een eersteklas ligging op afstand van 2 km van Bachelor's Beach. Het Van Den Tweel ligt op afstand van binnen een paar straten van dit hotel in Kralendijk. Gasten kunnen historische bezienswaardigheden bezoeken, waaronder het Fort Oranje, binnen 18 minuten wandelen van Dolce Vita Homes Bonaire, en meer te weten komen over Kralendijk. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Flamingo op 5 minuten rijden.
De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamer. Een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken, zijn inbegrepen bij de privébadkamers. Deze units bieden uitzicht op het meer.
U kunt een gastronomische ervaring krijgen bij BLT Burger Bonaire dat de Amerikaanse keuken aanbiedt op een paar stappen verwijderd van Dolce Vita Homes Bonaire hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Coral Casino Bonaire485 km
- Warehouse Bonaire1014 km
- VIP Diving770 km
- Van Den Tweel1109 km
- SoloBon Sailing787 km
- Bonaire International Airport759 km
- Nazareth1345 km
- Calabas Reef938 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Flamingo600 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Watersport
Diensten
- Luchthavenshuttle (gratis)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Dolce Vita Homes Bonaire hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Dolce Vita Homes Bonaire hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Flamingo van Dolce Vita Homes Bonaire hotel?
Er is een 1 km afstand tussen Flamingo en Dolce Vita Homes Bonaire hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Dolce Vita Homes Bonaire hotel?
Dolce Vita Homes Bonaire hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Dolce Vita Homes Bonaire hotel uitchecken?
Klanten van Dolce Vita Homes Bonaire hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Kralendijk?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Kralendijk is $386. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Kralendijk?
In dit hotel in Kralendijk kunnen gasten uit Deluxe Villa, Superior Villa en Huis met 2 Slaapkamers kiezen. - ❓
Welk soort zwembad heeft Dolce Vita Homes Bonaire hotel?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij Dolce Vita Homes Bonaire hotel.